Tootegrupid


Bambaw habemeajamispintel

Kaubamärk:
Ühik: tk
Hind: 18,95 €
16,11 €

Parameetrid


* Värv

Kogus: - +

Mis on habemeajamispintsel?

Veel mõnikümmend aastat tagasi kasutas enamik raseerimisel habemeajamispintslit, kuid habemeajamisvahu tulekuga kaotas see tehnika järk-järgult oma populaarsuse.

Hambemeajamispintsel on aga nahasõbralikum abivahend raseerimisel ja oma naha eest hoolitsemisel.

Habemeajamispintsel on mõeldud vahutekitamiseks ja naha peale kandmiseks enne raseerimist. Pintslit kasutatakse toodetega, mis vahutavad ainult hõõrdumisel, näiteks habemeajamisseep või -kreem. Sellised tooted on sageli teie nahale paremad kui habemeajamisvahud, kuna need sisaldavad rohkem looduslikke koostisosi ja on nahka vähem ärritavad. Need kestavad ka kauem, kuna vajavad ühe raseerimise kohta vähem toodet ja on enamasti pakendatud keskkonnasõbralikumasse ja alumiiniumivabasse pakendisse.

Habemeajamispintsel on seega abivahend, mis võimaldab kasutada raseerimiseks keskkonnasõbralikumaid tooteid, kuid lisaks sellele annab see ka raseerimisel parema tulemuse, kuna lisaks vahu tekitamisele on sellel ka palju muid eeliseid:

  • Vahupintsli kasutamine raseerimisel aitab nahka ja karvu raseerimiseks ette valmistada. Naha harjamine ringjate liigutustega on parim viis tagada, et raseerimisseep või -kreem katab naha ühtlaselt.
  • Pintsliga harjamine eemaldab mustuse, tolmu ja surnud naharakud, mis aitab vältida vistrikuid ja sissekasvanud karvu. 
  • Pintsel pehmendab karvu ja eemaldab need nahast parema raseerimiskogemuse saamiseks.
  • Kvaliteetse raseerimise üks olulisemaid omadusi on hea vahu moodustamine. Mida paksem on habemeajamisvaht, seda lihtsam on raseerijal üle naha libiseda, see omakorda vähendab raseerimisjärgset põletustunnet.

 

Traditsioonilised habemeajamispintslid on valmistatud mägra- või kuldikarvadest, kes kasvavad farmides ning kes karvade saamiseks tapetakse. Bambaw on välja töödanud pehmed nailonharjased, mis on suurepärane alternatiivi loomakarvadele ning lisaks loomade tervise hoidmisele ei oma erilist lõhna, kuivavad kiiremini ning ei kuku välja. 

Pintsli harjaste pehmus on loodud selleks, et tekitada parim vaht ilma nahka ärritamata.

Sarnased tooted
Tootekood: Bambaw_Bamboo_Razor
18,66 € (15%)
21,95 €
Tootekood: ecoLiving_Mini_Hairbrush ,   Laoseis: Laos
5,63 € (25%)
7,50 €
Tootekood: Bambaw_Razor_Deep_Rainbow
18,66 € (15%)
21,95 €
Tootekood: TLC_Deo_MandarinLemon ,   Laoseis: Laos
4,49 € (40%)
7,49 €
Tootekood: JC_SR ,   Laoseis: Laos
19,20 € (20%)
24,00 €