Tootegrupid


Bambi Roxy meriinovillased mähkmepüksid

Kaubamärk:
Ühik: tk
Hind:
Al. 18,95 €
* Suurus

Kogus: - +

Bambi Roxy villapüksid on valmistatud pehmest õhkuläbilaskvast meriinovillast, mis aitab ära hoida mähkmelöövet.

Meriinovill on naturaalselt antibakteriaalne ning ei lukusta endasse lõhnu, aitab hoiab ühtlast temperatuuri ning beebil ei teki ülekuumenemist.  Püksid on valmistatud kahest meriinovilla kihist ning parema imavuse jaoks on jalgevahel lisaks veel üks meriinovilla kiht. Pükste vööosa on pehmest puuvillast ning ei tekita rante.

Lanoliinil on suurepärane isepuhastumisvõime, tänu millele ei pea neid iga kord pesema, vaid piisab, kui jätta need lihtsalt õhu kätte kuivama. Seda juhul, kui püksid pole määrdunud.

Villapüksid on asendamatud ka öösel, sest need tõepoolest ei leki, kui on õigesti lanoliiniga töödeldud.

Sobivad kasutamiseks ka tundliku nahaga beebidele.

Püksid on keskmisest laiemad ning on esmalt mõeldud vormiõmmeldud mähkmete peale, kuid sobivad ka kasutamiseks eelvolditud või musliin mähkmetega.

Lihtne jalga panna isegi kõige aktiivsemale lapsele - ei mingeid trukke ega krõpse.

Hooldus: Pesta käsitsi temperatuuril kuni 30ºC.  Mitte tsentrifuugida!

Enne kasutamist vajab kate lanoliinitamist, nii muutub see veekindlaks. Lanoliiniga töötlemist tuleks korrata 4-6 nädala tagant.

Kuna lanoliinil on suurepärane isepuhastumisvõime, võib katte kasutuskordade vahel jätta õhu kätte kuivama. Kui kate pole määrdunud pesta alles iga 2-3 nädala tagant. 

Villaste mähkmepükste lanoliinitamine disana lanoliini hooldusvahendiga - lisa 1 l leigele veele 2 spl disana lanoliini hooldusvahendit. Vesi ei tohi olla soojem kui 30°C. Aseta pestud mähkmepüksid lanoliini segusse, vaikselt pigista neid vees ning jäta siis vähemalt 15 minutiks segusse ligunema. Pärast pigista püksid kuivaks. Kuivata soojas kohas, kuid mitte otsese päikesevalguse käes ega radiaatoril. Lanoliini hooldust võiks korrata umbes iga 4 pesu järel, et püksid säilitaksid veekindluse.

Villaste mähkmepükste lanoliinitamine 100% lanoliiniga - Lanoliinitada tuleb pükse eelkõige pahupidi ja esimene lanoliinitamine võiks olla kangema lahusega. Kui muidu on retsept 1 L vee kohta 1 tl lanoliini ja 1 tl seepi, siis esimesel lanoliinitamisel tee kangem lahus, tõsta lanoliini ja seebi kogust ja/või vähenda vedeliku mahtu, olenevalt kuidas püksid ära mahuvad anumasse, kuhu nad likku jäävad.

Lanoliini sisse jätta 1-2h ja siis korra jooksva vee all loputada, pressida liigne vesi välja, mitte väänata ja laotada saunalina peale, siis saunalina rullida kokku ja astuda selle peale, et liigne vesi välja pressida. Asetada tasasele pinnale kuivama.

Soovitus! Kõik püksid eraldi purki või muusse anumasse lanoliinisegusse, sest kangaid võivad vee sees olles värve edasi anda. Kindlasti ei tohi heledaid ja tumedaid püksipaare kokku panna.

Sarnased tooted
Tootekood: Bambino_Kate_SnailSurprise
14,95 €
Tootekood: BambiRoxy_Wrap_OwlsOnGreen
16,95 €
Tootekood: Ellas_BumWrap_Garden
13,93 € (30%)
19,90 €
Tootekood: Bambino_Kate_LemonDrop
14,95 €
Tootekood: Bambino_Kate_Feline_Fiesta
14,95 €