Bambino Mio Miocare pesupulber riidest mähkmetele (800g)

Kaubamärk:
Ühik: tk
Hind:
6,95 €
Kogus: - +

Video100% naturaalne biolagunev pesupulber, mis ei sisalda värvaineid, ensüüme, optilisi valgendajaid ja lõhnaaineid. Suurepärane vahend riidest mähkmete ning valgete ja värviliste riiete pesuks. Efektiivne madalatel temperatuuridel. Valmistatud taimsetest ja mineraalsetest koostisosadest. Sobib kõikidele nahatüüpidele, sh õrnale beebi nahale. Ühest pakist piisab ligikaudu 10 pesukorraks. Sobib ka majapidamisse kus on septik. Toodet ei ole testitud loomade peal.

 

Koostis: Sodium Sesquicarbonate, Sodium Carbonate Peroxyhydrate, Sodium Silicate, Sodium Dodecylbenzene Sulphonate, Tetraacetylethylenediamine, Sodium Stearate (Soap), Acrylic Acid Sodium Salt homopolymer.

Sarnased tooted
Tootekood: TotsBots_Potion_Mint_750g ,   Tarneaeg: 2-3 tööpäeva
9,95 €
Tootekood: TotsBots_potion_Bubblegum_750g ,   Tarneaeg: 2-3 tööpäeva
9,95 €

Plekieemaldi koostises on looduslik, bioloogiliselt aktiivne sapp, mis temas sisalduvate koolhapete tõttu eemaldab väga hästi mitmesuguseid erineva päritoluga plekke: vere-, kohvi-, tee-, puudri-, grimmi-, rooste-, piima-, rasva-, õli-, puuvilja-, tindi-, veini- ja juurviljaplekke. Sobib ideaalselt särkide mansettide ja kraede, sokkide ja lastepesu ja igasuguste riiete pesemiseks, eemaldab plekid (ka vanad) erinevatelt kangaliikidelt, kangast kahjustamata.

Tootekood: Flora_Sapiseep_90g
0,85 €
Tootekood: Ecoegg_FragnaceFree_Refill
7,95 €
Tootekood: Ecoegg_Detox
6,95 €