Tootegrupid


Bambino Mio Miofresh hoolduspulber riidest mähkmetele (750g)

Kaubamärk:
Ühik: tk
Hind:
6,95 €
Kogus: - +

VideoNaturaalne biolagunev puhastusvahend riietele ja riidest mähkmetele, mis puhastab, värskendab ning eemaldab halva lõhna juba madalatel temperatuuridel. Suurepärane valgete ja värviliste riiete pesuks. 100% õrn – hüpoallergiline, ei sisalda ensüüme, sünteetilisi lõhnaaineid ega valgendajaid. Sobib kõikidele nahatüüpidele, sh beebi õrnale nahale.

Kasuta regulaarselt, et vältida bakterite ja amoniaagi ladestumist riidest mähkmetesse. Ühest pakist piisab ligikaudu 50 pesukorraks. Toodet ei ole teistud loomade peal.

Koostis:Sodium Sesquicarbonate, Sodium Carbonate Peroxyhydrate, Sodium Carbonate, Sodium Dodecylbenzene Sulphonate, Tetraacetylethylenediamine

Kasutamine:

Tava pesurutiin: Lisa igal pesukorral 1 kulbitäis (15 ml) või 2 tl vahendit pesuaine sahtlisse koos tavakasutuses oleva pesuvahendiga, et hoida mähkmed puhtad ja värsked.

Mähkmete “strip wash” miofresh vahendiga: Lisa 5 l käesooja vee kohta 1 kulbitäis (15 ml) miofresh vahendit ning lisaks tavakasutuses olevat pesuvahendit. Leota mähkmesisusid lahuses vähemalt 2 tundi või üleöö. Peale leotamist pese mähkmeid pesumasinas 40 kraadi juures ning tee lisaloputus. Pane tähele: leota ainult mähkmesisusid (AIO puhul leota ainult mähkmete imavat osa, jättes veekindla kihi veest välja), mähkmekatteid ära lahusesse pane, nii võid kahjustada veekindlat PUL kangast.

Kokku sobivad tooted
Tootekood: Bambino_Kate_HoneybeeHive
14,95 €
Tootekood: Bambino_Kate_SnailSurprise
14,95 €
Sarnased tooted
Tootekood: Bambino_Miocare_800g
6,95 €