Tootegrupid


Bambooty Basics

Kaubamärk:
Ühik: tk

Väga pehme pealispinnaga mähe, mis sobib sünnist kuni mähkmeea lõpuni. Mähkme jalaosa ääres on pehme kumm, mis ei sooni ega jäta jälgi. Välimine mähkme pind on õmmeldud Minky materjalist, mis on katsudes väga pehme ning kuivab kiiresti. Mähkmega on kaasas üks trukkidega kinnitatav bambusmaterjalist sisu. Mähkmesisu on võimalik kokku voltida vastavalt vajadusele: nt poisslastele või kõhuli magajatele rohkem kihte ette. Lisaimuks sobivad mini bamussisud, kuid sobivad ka teiste tootjate lisaimud. Iga mähkmevahetusega ei pea tervet mähet vahetama, vaid piisab sisu vahetamisest (juhul kui kate ei ole määrdunud).

Ühes suuruses (3-22 kg). Komplektis on veekindel mähkmekate (100% polüester) ja üks 3-kihiline bambusest sisu (70% bambusviskoos ja 30% orgaaniline puuvill)

Hooldus: Enne esmakordset kasutamist pese mähe läbi. Mähkmeid võib leotada üleöö, mis aitab tõsta mähkmete imavust. Bambus vajab vähemalt 8 pesu, et saavutada maksimaalne imavus. Ei ole vaja teha järjest, kuid tasub meeles pidada.

Pesta temperatuuril kuni 60℃.

  • Ära kasuta valgendajaid, pesupehmendajaid ega äädikat;
  • Ära kasuta ensüüme sisaldavaid pesuvahendeid;
  • Mähkmeid mitte tsentrifuugida;
  • Tee mustadele mähkmetele eelpesu;
  • Võimalusel kuivata mähkmeid päikese käes (aitab plekke eemaldada).

 

Sobivad sisud:

Sarnased tooted
Tootekood: Littlelamb_Kott_Denim_33x46cm
13,95 €
Tootekood: BrigBots_Red
7,95 €
Tootekood: Ecopipo_Firefighters
17,95 €
Tootekood: Close_NightBooster 3tk
14,95 €
Tootekood: LittleLamb_Tasku_Denim
13,95 €