Tootegrupid


BeeBee & Leaf vahariie (45 x 55cm)

Kaubamärk:
Ühik: tk
Hind:
20,00 €
Kogus: - +

VideoBeeBee & Leaf vahariie on ülimalt mitmekülgne. Lisaks sellele, et need sobivad suurepäraselt leivapätsi pakkimiseks, võib neid kasutada ka kausikoogi, vormiroa ülejäägi või roheliste salatilehtede hoiustamiseks. Vahariie on plastivaba ja õhkuläbilaskev ning hoiab ära liigse niiskuse tekkimise, tänu millele säilib toit kauem värskena. Vahariiet saab korduvkasutada ning hiljem komposteerida või tulehakatisena kasutada. 

Toode on käsitsi valmistatud Suurbritannias ning tootes kasutatav puuvillamaterjal omab GOTS sertifikaati, mis tagab, et tekstiilitöötluses ei ole kasutataud mürgiseid kemikaale ega saasteaineid, mis võiksid toiduga kokkupuutel meie tervist kahjustada. 

Kuidas kasutada: Soojenda vahariiet oma kätevahel - nii muutub see vormitavaks. Seejärel kasuta toidu mähkimiseks või kausi katmiseks. Jahedas riie tahneb ja säilitab oma koju. NB! Ei sobi toore liha ja kala hoiustamiseks!

Hooldus: Selleks, et hoida vahariiet hügieenilisena on oluline neid peale igat kasutuskorda jahedas vees koos pesuvahendiga pesta. Peale pesu jäta õhu kätte kuivama.

Pesemine ei ole vajalik kui oled neisse pakkinud kuivi toiduaineid nagu nt kreekerid, leiba, pähklleid jms. Sellisel juhul pühi lihtsalt purudest puhtaks ning kasuta uuesti.

Õige hoolduse korral peaks vahariie kestma umbes ühe aasta. Seejärel saab vahariide eluea pikendamiseks seda uuesti vahatada.

Mõõdus: 45 x 55 cm

Sarnased tooted
Tootekood: BeeBee_BreadWrap_Sardines
20,00 €
Tootekood: BeeBee_CheeseWraps_Nature_3tk
18,75 €
Tootekood: BeeBee_CheeseWrap_Ocean_3tk
18,75 €
Tootekood: ecoLiving_VeganFoodWrap_3tk
22,50 €