Tootegrupid


BIBS Boheme lutid (2-pakk)

Kaubamärk:
Ühik: kompl
Hind: 11,95 €
9,56 €

Parameetrid


* Suurus

Kogus: - +

Imearmsad Boheme lutid on inspireeritud moodsast boheemlaslikust stiilist. Boheme mõjub oma looduslike elementide ja orgaanilise siluetiga värske, loomingulise ja esteetilisena.

Lutil on kirsikujuline kummiosa, mis on valmistatud naturaalsest lateksist, tänu sellele on luti ots pehme ja painduv. Luti ümmargune plastikosa on disainitud viisil, mis laseb õhuvoolul vabalt liikuda ning on beebi naha vastas õrn.

Kuna tegemist on loodusliku kummiga, siis luti kummiosa värv võib varieeruda. Luti ümmargune plastikosa on disainitud viisil, mis laseb õhuvoolul vabalt liikuda ning on beebi naha vastas õrn.

Hooldus: 

  1. Steriliseerige lutt, asetades see enne esimest kasutamist 5 minutiks keevasse vette. Laske lutil jahtuda. Õhuava tõttu võib vesi sattuda luti kummi sisse. Vee eemaldamiseks pigistage lutti õrnalt.
  2. Puhastage ja steriliseerige lutt enne igat kasutuskorda asetades lutid puhtasse kaussi. Kallake luttidele peale keev vesi ja laske luttidel kuni 5 min kuumas vees liguneda. Tõstke lutid kausist välja ja laske neil kuivada. Õhuava tõttu võib vesi sattuda luti kummi sisse. Vee eemaldamiseks lihtsalt pigistage lutti õrnalt.
  3. Ärge kasutage steriliseerimiseks mikrolaineahju, puhastusaineid ega nõudepesumasinat, kuna need lõhuvad naturaalset kummi.
  4. Ohutuse ja hügieeni tagamiseks vahetage lutt välja iga 4-6 kasutusnädala järel.
  5. Ärge jätke lutti otsese päikesevalguse kätte.
  6. Kui juhtub, et lutt on sattunud liiga sügavale suhu, siis eemaldage lutt ettevaatlikult.
  7. Soovitatav on lutti mitte kasta suhkrut või ravimit sisaldatavasse toodetesse, kuna see võib mõjutada lapse hambaid ja tervist.
  8. Veenduge, et laps kasutab lutti vaid sihtotstarbeliselt.
  9. Lutiots on valmistatud looduslikust kummilateksit, mis võib harva põhjustada allergilist reaktsiooni.
  10. Toode vastab EN 1400+A2 standardile.

 

Hoiatus!

Selleks, et tagada beebi turvalisus, kontrolli alati lutti enne, kui beebi seda kasutab. Eriti tähelepanelik tuleks olla siis, kui beebil on hambad. Kontrolli lutti, tõmmates seda igas suunas. Luti kasutamine tuleks lõpetada kohe, kui esinevad esimesed märgid kahjustustest. Kasuta lutiga ainult vastavalt EN 12586 testitud lutikette. Luti külge ei tohiks kunagi kinnitada teisi nööre või paelu, sest need võivad sattuda ümber beebi kaela ja olla ohtlikud. Lutti ei tohi hoiustada otsese päikesevalguse käes.

Sarnased tooted
Tootekood: BIBS_BohemePacifier_Sage/Cloud
9,56 € (20%)
11,95 €
Tootekood: BIBS_BohemePacifier_Ivory/Sage
9,56 € (20%)
11,95 €
Tootekood: BIBS_BohemePacifier_Woodchuck/Blush
9,56 € (20%)
11,95 €