Tootegrupid


Buuh_lanoliin.jpg Zoom

Buuh 100% lanoliin 90g

Kaubamärk:
Ühik: tk
Hind:
6,00 €

Parameetrid


* Värv

Kogus: - +

Lanoliin on lambavilla kiududes leiduv looduslik vaha, mis kaitseb villa karmide keskkonnatingimuste eest.

Buuh 100% puhas lanoliin on farmaatsiatööstuse kvaliteediga ja julmusevaba.

Pakendatud musta või kuldset värvi taaskasutatavasse metallkarpi.

Päritolu: Euroopa, pakendatud Eestis.

Kogus: 90g.

Villapükste hooldus:
Pesu ja loputus võimalikult sarnaste temperatuuridega, mitte üle 30 kraadi. Peale pesu püksid lanoliinitada. Lanoliinitada tuleb pükse eelkõige pahupidi ja esimene lanoliinitamine võiks olla kangema lahusega. Kui muidu on retsept 1 L vee kohta 1 tl lanoliini ja 1 tl seepi, siis esimesel lanoliinitamisel tee kangem lahus (näiteks kahekordista lanoliini ja seebi kogust, sama veekoguse kohta).

Jäta lanoliini sisse villapüksid 1-2 tunniks, seejärel loputada korra jooksva vee all, pressida liigne vesi välja, mitte väänata. Püksid tuleb laotada saunalina peale, siis saunalina rullida kokku ja astuda selle peale, et liigne vesi välja pressida. Asetada tasasele pinnale kuivama. Kuivamisprotsesse kiirendab pükste keeramine õigetpidi-pahupidi.

Soovitus! Kõik püksid eraldi purki või muusse anumasse lanoliinisegusse, sest kangad võivad vee sees olles värve edasi anda. Kindlasti ei tohi heledaid ja tumedaid püksipaare kokku panna.

Villapükse peaks lanoliinitama umbes 1x kuus, uue toote kasutusele võtmisel võiks teine lanoliinikuur saabuda vähem kui 1 kuu möödudes.

Sarnased tooted
Tootekood: LittleLamb_Wipes_Blush
13,95 €
Tootekood: Close_CarSeatProtector_Twilight_Garden
13,95 €
Tootekood: Bamb_Matt_Hibiscus
17,95 €
Tootekood: Pupus_SmallBag_Night_In_The_Forest
5,95 €
Tootekood: Close_NappyLiners_2tk
8,95 €