Tootegrupid


Buuh meriinopüksid 12+ kg (värvivalik)

Kaubamärk:
Ühik: tk
Hind: 28,00 €
25,20 €

Parameetrid


* Värv

Kogus: - +

Buuh meriinovillased mähkmepüksid on õmmeldud kahest kihist meriinovillasest kangast, sobivad kasutamiseks nii päevasel kui ka öisel ajal. Püksid vajavad enne kasutusele võttu lanoliinitamist.

Töödeldes villapükse lanoliiniga, muutuvad need vetthülgavaks ning lekkekindlaks, kuid jäävad samal ajal õhku läbilaskvaks. 

Tänu villa termoreguleerivaletoimele ei hakka beebil neis kunagi palav ega külm. Lanoliinitatud meriinovillane mähkmepüks lagundab uriiniga kokku saades selle soolaks ja veeks ning tänu sellele ei vaja villapüksid nii tihti pesemist. Kasutuskordade vahepeal jäta püksid pahupidi tuulduma.


Kui villapüksid peale tuuldumist jäävad pissi järgi lõhnama, siis on aeg uueks lanoliinitamiseks, enne seda pesta pükse villapesuvahendiga.

Kõikide pükste sisemine kiht on halli värvi meriinovillane kangas, tihedusega 400 g/m².
Pealmiseks kihiks on meriinokangas, mille tihedus on 210-260 g/m².

Materjalid:

  • Hall: 99% meriinovill, 1% elastaan. Tihedus 400 g/m².
  • Värviline või mustriline: 100% meriinovill. Tihedus 210-260 g/m².

 

Villapükste hooldus:
Pesu ja loputus võimalikult sarnaste temperatuuridega, mitte üle 30 kraadi. Peale pesu püksid lanoliinitada. Lanoliinitada tuleb pükse eelkõige pahupidi ja esimene lanoliinitamine võiks olla kangema lahusega. Kui muidu on retsept 1 L vee kohta 1 tl lanoliini ja 1 tl seepi, siis esimesel lanoliinitamisel tee kangem lahus (näiteks kahekordista lanoliini ja seebi kogust, sama veekoguse kohta).

Jäta villapüksid lanoliini sisse 1-2 tunniks, seejärel loputada korra jooksva vee all, pressida liigne vesi välja, mitte väänata. Püksid tuleb laotada saunalina peale, siis saunalina rullida kokku ja astuda selle peale, et liigne vesi välja pressida. Asetada tasasele pinnale kuivama. Kuivamisprotsessi kiirendab pükste keeramine õigetpidi-pahupidi.


Soovitus! Kõik püksid eraldi purki või muusse anumasse lanoliinisegusse, sest kangad võivad vee sees olles värve edasi anda. Kindlasti ei tohi heledaid ja tumedaid püksipaare kokku panna.

Villapükse peaks lanoliinitama umbes 1x kuus, uue toote kasutusele võtmisel võiks teine lanoliinikuur saabuda vähem kui 1 kuu möödudes.

Sarnased tooted
Tootekood: MuslinZ_Bamboo/Cotton_Gold
12,76 € (20%)
15,95 €
Tootekood: LittleLamb_PocketNappy
11,96 € (20%)
14,95 €
Tootekood: Snappi_Size1
2,08 € (15%)
2,45 €
Tootekood: Pupus_Bamboo/Cotton_Prefold
5,06 € (15%)
Al. 5,95 €
Tootekood: HappyNappy_DinoPirates
15,73 € (15%)
18,50 €