Tootegrupid


Disana meriinovillased mähkmepüksid

Kaubamärk:
Ühik: tk
Hind: 17,95 €
12,56 €

Parameetrid


* Suurus

Kogus: - +

disana mähkmepüksid on valmistatud pehmest meriinovillast. Pükstel on kõrge vööosa, mis aitab ära hoida lekkeid ning hoiab beebi kõhu mõnusalt soojas.

Kasuta mähkmepükse koos disana paelmähkme, musliinide või ükskõik, millise imava sisemähkmega. Tänu villakiudude loomulikule isepuhastuvale omadusele ei ole pükse vaja pesta peale iga kasutuskorda, vaid niiskeks saades piisab, kui jätta need õhu kätte kuivama.

Lekkekindluse saavutamiseks tuleb pükse enne kasutamist töödelda lanoliiniga.

Materjal: 100% mahe meriinovill.

Hooldus: Pese käsitsi või õrna villapesu programmiga temperatuuril kuni 30°C. Pesemiseks kasuta villapesuvahendit. Ära kasuta tsentrifuugi, kuivata tasapinnal. Kui püksid hakkavad lekkima, tuleks neid uuesti töödelda lanoliiniga (umbes peale igat neljandat pesu).

Villaste mähkmepükste lanoliinitamine disana lanoliini hooldusvahendiga - lisa 1 l leigele veele 2 spl disana lanoliini hooldusvahendit. Vesi ei tohi olla soojem kui 30°C. Aseta pestud mähkmepüksid lanoliini segusse, vaikselt pigista neid vees ning jäta siis vähemalt 15 minutiks segusse ligunema. Pärast pigista püksid kuivaks. Kuivata soojas kohas, kuid mitte otsese päikesevalguse käes ega radiaatoril. Lanoliini hooldust võiks korrata umbes iga 4 pesu järel, et püksid säilitaksid veekindluse.

Villaste mähkmepükste lanoliinitamine 100% lanoliiniga - Lanoliinitada tuleb pükse eelkõige pahupidi ja esimene lanoliinitamine võiks olla kangema lahusega. Kui muidu on retsept 1 L vee kohta 1 tl lanoliini ja 1 tl seepi, siis esimesel lanoliinitamisel tee kangem lahus, tõsta lanoliini ja seebi kogust ja/või vähenda vedeliku mahtu, olenevalt kuidas püksid ära mahuvad anumasse, kuhu nad likku jäävad.

Lanoliini sisse jätta 1-2h ja siis korra jooksva vee all loputada, pressida liigne vesi välja, mitte väänata ja laotada saunalina peale, siis saunalina rullida kokku ja astuda selle peale, et liigne vesi välja pressida. Asetada tasasele pinnale kuivama.

Soovitus! Kõik püksid eraldi purki või muusse anumasse lanoliinisegusse, sest kangaid võivad vee sees olles värve edasi anda. Kindlasti ei tohi heledaid ja tumedaid püksipaare kokku panna.

 

Kokku sobivad tooted
Tootekood: Disana_WoolShampoo_200ml
6,26 € (30%)
8,95 €
Tootekood: Disana_Rawsilk_Liner_15x24cm
3,47 € (30%)
4,95 €
Sarnased tooted
Tootekood: Disana_Overpants_Natural
12,56 € (30%)
17,95 €
Tootekood: Disana_Overpants_Grey
12,56 € (30%)
17,95 €
Tootekood: Disana_Overpants_Lagoon
12,56 € (30%)
17,95 €
Tootekood: Disana_Overpants_Bordeaux
12,56 € (30%)
17,95 €