Tootegrupid


ecoLiving looduslik nõudepesuseep 155g

Kaubamärk:
Ühik: tk
Hind:
9,50 €
Kogus: - +

Tahke nõudepesuseep on valmistatud orgaanilistest taimsetest koostisosadest, mis eemaldavad rasva, kuid on õrnad sinu kätele. Looduslik nõudepesuseep on biolagunev, plastivaba ning ei sisalda palmiõli. Sõltuvalt kasutamisest, jätkub mitmeks kuuks. Valmistatud armastusega Suurbritannias.

Kogus: 155 g

Koostis: Orgaaniline kookosõli, looduslik glütseriin, soodiumkarbonaat, sodium cocoyl glutamate (saadud kookosõlist) – ECOCERT tunnustusega.

Kasutsjuhend: Tee svamm märjaks ning hõõru seebiga kokku, kuni see on mõnusalt vahune – seejärel pese nõud. Hõõru ainult väike kogus seepi korraga. See seep ei moodusta vahumulle nagu harjumuspärane nõudepesuvahend, kuid see polegi vajalik, et nõud puhtaks saada. Hoiusta seepi  lahtiselt, et see saaks pesu vahede ajal kuivada.

Kokku sobivad tooted
Tootekood: ecoLiving_Koala/Kangaroo_Puhastuslapid_2tk
4,15 €
Tootekood: ecoLiving_Olive_SoapDish_Oval
8,20 €
Tootekood: ecoLiving_Wooden_DishBrush
6,30 €
Sarnased tooted
Tootekood: ecoLiving_DishWashingSoap_Lemon_155g
10,30 €
Tootekood: ecoLiving_DishWashingSoap_230g
12,90 €

Plekieemaldi koostises on looduslik, bioloogiliselt aktiivne sapp, mis temas sisalduvate koolhapete tõttu eemaldab väga hästi mitmesuguseid erineva päritoluga plekke: vere-, kohvi-, tee-, puudri-, grimmi-, rooste-, piima-, rasva-, õli-, puuvilja-, tindi-, veini- ja juurviljaplekke. Sobib ideaalselt särkide mansettide ja kraede, sokkide ja lastepesu ja igasuguste riiete pesemiseks, eemaldab plekid (ka vanad) erinevatelt kangaliikidelt, kangast kahjustamata.

Tootekood: Flora_Sapiseep_90g
0,85 €