Tootegrupid


Eureka!Cup® kuulid vaagnapõhjalihaste treenimiseks

Kaubamärk:
Ühik: kompl
Hind:
37,95 €
Kogus: - +

VideoHoolitse enda vaagnapõhjalihaste eest. Eureka!Cup silikoonist tupekuulid on spetsiaalselt väljatöötatud vaagnapõhjalihaste treenimiseks. Võimalik valida 4 raskuse vahel. Kõige kergem kuul kaalub 20 g ja raskeim 50 g. Pall mille sisse kuulid käivad on diameetriga 3,5 cm. Toode on ergonoomilise disainiga ning hõlpsasti sisestatav.

Miks treenida vaagnapõhjalihaseid?

Enam kui 50%-l sünnitanud naistest esineb urineerimisprobleeme ja vanemas eas emaka väljavajumist ehk prolapsi, mis võib tingitud olla nõrkadest vaagnapõhjalihastest. 

Tugevad vaagnapõhjalihased aitavad parandada põie- ja seksuaalfunktsiooni ning hoida siseelundid õiges anatoomilises asendis. Probleeme vaagnapõhjalihastega võivad põhjustada rasedus, sünnitus, krooniline kõhukinnisus, ülekaalulisus, suitsetamine, menopaus ja neuroloogilised probleemid.

Nõrkade vaagnapõhjalihaste sümptomiteks võivad olla uriinileke köhimisel ja aevastamisel, liiga tihe ja öine urineerimisvajadus, vaginaalne valu, valu seksuaalvahekorra ajal. 

Selleks et uriinipidamatust ja elundite allavajumist ennetada ja tekkinud seisundit leevendada, on väga oluline õppida õigesti pingutama vaagnapõhjalihaseid.

Vaagnapõhjalihased asuvad vaagnapõhjas häbemeluu ja õndraluu vahel. Nende ülesanne on hoida vaagnas paiknevad elundid (emakas, põis, soolestik) õiges asendis ning hoida põie ja soole avaused suletuna, et vältida tahtmatut leket ja lõõgastuda õigel hetkel nende tühjendamiseks.

Kuidas treenida?

Esimesel nädalal kanna kuule kodus olles. Kasuta libestit, et asetada kuul tuppe. Aseta tuppe nii, et silikoonkesta pael jääb välja. Kuul jääb kohe tupeava algusesse, seda ei lükata sama kaugele kui näiteks tampooni. Esimesel päeval kanna treeningkuuli 10-15 minutit, pikendades igal järgneval päeval kandmisaega 10-15 minuti kaupa. Iga järgneva taseme alustamisel alusta ajaliselt ka algusest, et lihaseid mitte koormata. Ületreenitud lihase puhul kaasneb ebamugavustunne tupes, mis segab nii intiimelu kui ka urineerimist. Kui oled veendunud, et kuulid püsivad sees ja lihased on treeninguga harjunud, võid kuule kanda igal pool ja igal ajal, jättes need endale sisse tundideks (maksimaalselt 3h!). Tavaliselt läheb aega 8-12 nädalat, et lihased taas toonusesse saada ning ise seda hästi tajuda. Kuid on naisi, kes tunnevad märgatavat vahet juba paarinädalasel kasutusel. Kanna ja naudi kas igapäevaselt või vähemalt 3-4 korda nädalas.

Komplekti kuulub:

  • 4 erineva raskusega silikoonist kuuli
  • Pall, mille sisse kuulid käivad

 

Sarnased tooted
Tootekood: BamBaw_Liner_Charcoal
6,45 €
Tootekood: Ella's_MoonPad_Day_Stars
15,90 €
Tootekood: BamBaw_Hügieenisidemete_kott
5,90 €
Tootekood: Eureka_Kit
43,95 €
Tootekood: Pupus_M_Pad_Hummingbirds
6,95 €