Tootegrupid


FAIR Squared menstruaalanum XL

Kaubamärk:
Ühik: tk
Hind: 16,95 €
13,56 €
Kogus: - +

VideoFAIR Squared pehme menstruaalanum on valmistatud naturaalsest kautsukist ning on 100% BPA, plasti, lateksi, lõhna- ja värvainete vaba. Korduvkasutatav anum on keskkonnasõbralik asendus ühekordsetele tampoonidele ja sidemetele, mis võivad sisaldada märkimisväärsel hulgal mikroplasti ning avaldavad mõju meie tervisele ja keskkonnale.

FAIR Squared menstruaalanumat on mugav kasutada terve menstruaaltsükli vältel nii väiksema, kui suurema vooluse korral. Kasuta nii päeval kui öösel, reisides või sporti tehes. Anum tagab parema lekkekindluse ning suudab endasse mahutada kolm korda rohkem vedelikku, kui tavaline tampoon.

Enne esmakordset kasutamist kuumuta anumat keevas vees 10 minutit. Soovitatav on harjutada anuma paigaldamist enne tsükkli algust. Selleks leia omale mugav asend, rahulik keskkond ja lõõgastu. Voldi anum keskelt kokku ning aseta tuppe. Selleks, et veenduda, kas anum on õigesti sisestatud liigu näpuga üle anuma veendumaks, et see on täielikult avanenud. 

Igakord enne anuma paigladamist või eemaldamist pese käed sooja vee ja seebiga. Menstruatsiooni ajal kasutades puhasta pärast igakordset tühjendamist voolava vee all seebiga ning aseta tagasi tuppe. Juhul kui puudub juurdepääs puhtale veele saad kasutada menstruaalanuma puhastusvahendit.

Tsükli lõpus pese vee ja seebiga ning seejärel keeda vähemalt 5 minutit keevas vees. Hoiusta pimedas ja kuivas kohas kaasasolevas puuvillast kotikeses, kuni järgmise kasutuskorrani. 

Menstruaalanumat võib kasutada ka koos emakasisese rasestumisvastase vahendiga.

Toode on valmistatud Saksamaal.

Komplektis üks menstruaalanum ja üks puuvillane kott.

XL - mahutab 20ml, 7,2 cm kõrge, läbimõõt 4,7 cm. Sobib naistele kelle on mõõdukas või väga tugev vereeritus.

Kokku sobivad tooted
Tootekood: FAIR_Cleaner_150ml
6,27 € (40%)
10,45 €
Sarnased tooted

Auhinnatud OrganiCup on pehmest, allergiavabast silikoonist valmistatud menstruaalanum. Suurepärane asendus ühekordsetele tampoonidele ja sidemetele. 100% BPA, lateksi, lõhna- ja värvainete vaba. Lihtsam, tervislikum ja parem valik sinu kehale.

OrganiCup mentruaalanumat saab kasutada kuni 12 tundi järjest ning see mahutab umbes kolme XL tampooni jagu vedelikku. Unusta menstruatsioon nii päeval kui öösel!

Tootekood: OrganiCup_Cup
23,90 €