Tootegrupid


Flora vedel plekieemaldusseep sapiga 200ml

Kaubamärk:
Ühik: tk
Hind:
3,50 €
Kogus: - +

Kontsentreeritud plekieemaldi sapiga. Pudelil on spetsiaalne, riiete puhastamiseks kohaldatud hari, mis aitab eemaldada plekke ning kulunud kangakiu osakesi.

Koostisesse kuuluvad kolme liiki naturaalsed fermendid ja sapp soodustavad riietele kogunenud mustuse kerget eemaldamist. Plekieemaldi eemaldab tõhusalt mitmesuguseid erineva päritoluga plekke: vere-, kohvi-, tee-, puudri-, grimmi-, rooste-, piima-, rasva-, õli-, puuvilja-, tindi-, veini- ja juurviljaplekke.

Sobib ideaalselt särkide mansettide ja kraede, sokkide ja lastepesu ning igasuguste riiete pesemiseks, eemaldab plekid (ka vanad) erinevatelt kangaliikidelt, kangast kahjustamata. Võib kasutada nii valgete kui ka värviliste kangaste juures, võib kasutada erinevate temperatuuride juures, on kergesti väljapestav ning ümbritsevas keskkonnas täielikult bioloogiliselt lagunev, ei mõju allergiliselt. Koostisesse ei kuulu kloor, vesinikülihapend, värvained ega lahustid, mis on tavaliselt plekieemaldite koostises.

Koostisosad:  5 - 15% anioonseid pindaktiivseid aineid, 5 - 15% mitteioonseid pindaktiivseid aineid, <5% seep, sapp, fermendid, konservandid (magnesium nitrate, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone). pH 8,5 - 9,5.

Kogus: 200 ml.

Kasutamine: Niisutada kanga määrdunud koht veega, seejärel vala plekile veidi puhastusvahendit, hõõru harjaga ning jäta 15 minutiks toimima, seejärel pese sooja veega. Kahtluse korral kontrollida värvikindlust riide vähenähtaval kohal. Vananenud ja raskestieemalduvaid plekke puhastada teistkordselt.

Sarnased tooted
Tootekood: Disana_GallSoap_200ml
6,26 € (30%)
8,95 €