Tootegrupid


HEVEA lutt kroon ümmargune (0-3 kuud)

Kaubamärk:
Ühik: tk
Hind: 7,50 €
5,63 €
Kogus: - +

HEVEA lutid on valmistatud 100% looduslikust kummipuu kummist ehk kautšukist. Lutt on biolagunev ning ei sisalda ohtlikke kemikaale - PVC-d, BPA-d ja ftalaate.

Lutt on õrn beebi tundlikule nahale ning hell igemetele ja hammastele. Tänu ühes tükis disainile puuduvad praod, kuhu bakterid võiksid koguneda. Liblika kujuga lutt jätab piisavalt ruumi lapse ninale ja lõuale ning ventilatsiooniavad aitavad vältida nahaärritust ja lutivõru teket.

Kui lutti ei kasutata, siis tuleb seda hoida puhtas ja kuivas kohas, kus pole otsest päikesevalgust ega kokkupuudet kuumuse allikaga. Seda tuleks hoida suletud, puhtas ja kuivas anumas.

Kui luti pind hakkab kooruma või lõhenema, siis on see märk liiga pikaaegsest kasutamisest või valest puhastusviisist. Soovituslik on lutt vahetada iga kahe kuu tagant uue vastu. 

Miks lutt aja jooksul värvi muudab?

HEVEA toodete valmistamisel ei ole kasutatud säilitusaineid ning naturaalse kummi värv muutub aja jooksul.

Kuidas lutti hooldada? 

Enne esimest kasutamist puhastage hoolikalt ja steriliseerige lutt. HEVEA luttidele on määritud õhuke kiht taimeõli, et need pakendis ei kuivaks ega värvi muudaks. Õli läheb luti pinnalt maha, kui lutti enne esimest kasutuskorda keevas vees puhastada. HEVEA lutte puhastatakse selleks ette nähtud masinas või pistes luti hetkeks keevasse vette. Kindlasti ei tohi lutti pesta nõudepesumasinas.

Sarnased tooted
Tootekood: Hevea_MellowMint_Round_0-3
6,71 € (25%)
8,95 €
Tootekood: Hevea_PowderPink_Round_0-3
6,71 € (25%)
8,95 €