Tootegrupid


OrganiWash

Kaubamärk:
Ühik: tk
Hind: 6,95 €
5,91 €
Kogus: - +

VideoOrganiWash on kaks ühes intiimpesugeel, mida võid kasutada enda ning oma menstruaalanuma pesemiseks enne tuppe sisestamist ja peale tühjendamist. Intiimpesugeel sisaldab piimhapet, mis aitab tasakaalustada intiimpiirkonna pH-taset.

OrganiWash sisaldab orgaanilisi ja looduslikke komponente, see on lõhnaainetevaba, vegantoode, mis ei tekita allergiaid ning sobib kõikidele nahatüüpidele. Tuubis on 75 ml.

Kohtades, kus puudub voolavale veele ligipääs soovitame kasutada OrganiWipes-e.

Kuidas kasutada menstruaalanuma pesuks: Kasuta väikest tilka OrganiWashi-i oma käte ja mentruaalanuma pesemiseks, enne ja pärast anuma kasutamist.

Kuidas kasutada intiimpiirkonna pesuks: Vala väike kogus OrganiWashi-i oma käele, kanna välistele suguelunditele ning loputa. Võid geeliga isegi nägu pesta!

Koostisained: Vesi, hariliku aaloelehe ekstrakt, glütseriin, sidrunhape, piimhappebakter, kaaliumsorbaat, naatrium kookos-sulfaat, kookos-glükosiid, looduses esinev anorgaaniline mereveest saadav sool, kookos-amido propüül betaiin, naatrium levulinaat.

Kokku sobivad tooted

Auhinnatud OrganiCup on pehmest, allergiavabast silikoonist valmistatud menstruaalanum. Suurepärane asendus ühekordsetele tampoonidele ja sidemetele. 100% BPA, lateksi, lõhna- ja värvainete vaba. Lihtsam, tervislikum ja parem valik sinu kehale.

OrganiCup mentruaalanumat saab kasutada kuni 12 tundi järjest ning see mahutab umbes kolme XL tampooni jagu vedelikku. Unusta menstruatsioon nii päeval kui öösel!

Tootekood: OrganiCup_Cup
20,40 € (15%)
24,00 €
Tootekood: OrganiWipes
4,21 € (15%)
4,95 €