Tickle Tots 2

Kaubamärk:
Ühik: tk
Tarneaeg: 2-3 tööpäeva

TickleTots 2 on mitmekülgne kõik-kahes mähe, mis sobib kasutamiseks sünnist kuni mähkmeea lõpuni (4-16 kg). Unikaalne disain võimaldab PUL kangast mähkmekatet kasutada 2-3 mähkmevahetust, enne kui vajab pesu, pühi kate lihtsalt vahetuse ajal puhtaks. Veekindlat katet saab kasutada ka teiste tootjate sisude peale või nt vormiõmmeldud mähkmete kattena.

Tickle Tots 2 veekindlal mähkmekattel on jalaosas topeltkumm, mis aitab ära hoida lekkeid. Mähkme esiküljel olevate trukkide abil on mähkme suurust lihtne reguleerida ning krõpskinnitus muudab mähkme kasutamise mugavaks igaühele.

Komplekti kuulub 2 trukkidega kinnitatavat mähkmesisu, üks suurem, teine väiksem. Väiksemat sisu on hea kasutada, kui beebi on vastsündinud. Sisu koosneb kolmest kihist bambusfliisist, mis on pealt kaetud pehme, kuivahoidva pealispinnaga. Suurem sisu koosneb neljast kihist bambusfliisist, kuivahoidvast pealispinnast ning sisu aluspind on kaetud veekindla PUL materjaliga, mis kaitseb katet määrdumise eest. Sisusid on võimalik kasutada eraldi või korraga, väiksem sisu kinnitub trukkidega suurema külge.

Hooldus: Pesta temperatuuril kuni 40℃. Enne esmakordset kasutamist pese mähe läbi.

  • Sulge krõpskinnitused.
  • Ära kasuta valgendajaid, pesupehmendajaid ega äädikat.
  • Ära kasuta ensüüme sisaldavaid pesuvahendeid.
  • Tee mustadele mähkmetele eelpesu.
  • Musti mähkmeid ära hoiusta kauem kui 2-3 päeva.
  • Mähkmesisusid võib kuivatis kuivatada madalal temperatuuril.
Kokku sobivad tooted
Tootekood: Tickle_Kott_Camping ,   Tarneaeg: 2-3 tööpäeva
14,36 € (20%)
17,95 €