Tootegrupid


Wild & Stone korduvkasutatav raseerija

Kaubamärk:
Ühik: tk
Hind: 22,95 €
18,36 €
Kogus: - +

Wild & Stone korduvkasutatav roostevabast terasest raseerija on loodud nii naistele kui ka meestele, kes otsivad sujuvat ja mugavat raseerimiskogemust, mis samal ajal oleks sõbralik meie planeedi vastu.

Igal aastal visatakse ära miljardeid ühekordselt kasutatavaid plastist raseerijaid. Segunenud materjalide tõttu ei saa neid ringlusse võtta, mistõttu seisavad need prügilas, samal ajal saastades meie maad ja veekogusid. Ühe plastist raseerija lagundamiseks võib kuluda umbes 1000 aastat.

Korduvkasutatav raseerija on parim alternatiiv ühekordsetele raseerijatele. Wild & Stone roostevabast terasest raseerijad on nutikalt loodud kasutamiseks näol ja kehal. Pikk ja tekstureeritud käepide võimaldab ohutult raseerida ka raskesti ligipääsetavaid kohti.

Erinevalt plastist raseerijatele on roostevabast terasest raseerijaid lihtne ringlusse võtta, lihtsalt eemaldage tera, pühkige puhtaks ja viige metalli kogumispunkti. Korduvkasutatavad raseerijad on pikemas perpektiivis soodsamad, kui ühekordsed raseerijad, kuna vahetama peate vaid tera, mis on kordades odavam. Lisaks on ka terad ümbertöödeldavad, tänu millele ei teki loodusesse seismajäävat prügi.

Komplektis: 1 roostevabast terasest raseerija, 5 tera ja puuvillast hoiustamiskott.

Kokku sobivad tooted
Tootekood: Bambaw_RazorBlades_5tk
1,02 € (15%)
1,20 €