Tootegrupid


BeeBee & Leaf

Mitmete auhindadega pärjatud Suurbritannia kaubamärgi BeeBee & Leaf teekond sai alguses 2016. aastal, mil pereema Kath Austin otsis planeedisõbralikku ja praktilist viisi omatehtud leiva hoiustamiseks. Nii jõudis ta mesilasvaha ja orgaanilise puuvilla kombinatsioonist vahariidest toidumähiku valmistamiseni.

BeeBee & Leaf kaubamärgi alla valmivad vegan- ja mesilasvahast vtoidumähikud, mis pakuvad korduvkasutatavat alternatiivi toidukilele ja plastikust toidusäilituskarpidele. Toidumähikud on ideaalsed toiduainete, puu- ja köögiviljade pakkimiseks ning kausside ja purkide katmiseks. Need on plastivabad ja õhkuläbilaskavad ning hoiavad ära liigse niiskuse tekkimise, tänu millele säilib toit kauem värskena. Mähikuid saab korduvkasutada ning hiljem komposteerida või tulehakatisena kasutada. 

Mesilasvahast valmistatud mähikutes kasutatav puuvillamaterjal omab GOTS sertifikaati, mis tagab, et tekstiilitöötluses ei ole kasutataud mürgiseid kemikaale ega saasteaineid, mis võivad toiduga kokkupuutel meie tervist kahjustada. 

 

 

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Tootekood: BeeBee_BradWrap_Whales
20,00 €
Tootekood: BeeBee_BreadWrap_Sardines
20,00 €
Tootekood: BeeBee_CheeseWraps_Nature_3tk
18,75 €
Tootekood: BeeBee_CheeseWrap_Ocean_3tk
18,75 €
Tootekood: BeeBee_MixedPack_Sardines_3tk
17,50 €
Tootekood: BeeBee_MixedPack_Whales_3tk
17,50 €
Tootekood: BeeBee_MixedPack_Tulips_3tk
17,50 €
Tootekood: BeeBee_MixedPack_Botanic_Vegan_3tk
20,00 €
Tootekood: BeeBee_FamilyPack_TheOcean_5tk
28,75 €
Tootekood: BeeBee_FamilyPack_TheNature_5tk
28,75 €